Vybavení
společnosti

Disponujeme kvalitním technickým zázemím pro bezproblémovou realizaci zakázek.

Vybavení společnosti umožňuje zajištění zpracování zakázek od drobných jednotlivých projektů po rozsáhlejší soubory projektů z hlediska jejich složitosti, objemu či množství.

Pro projektování používáme PC stanice s instalací CAD programů společnosti Autodesk. Vlastníme vlastní prostředky pro postprodukci, tzn. prostředky pro velkokapacitní a velkoplošný tisk. Námi zpracované projektové dokumentace jsou v barevném provedení a s výraznou a originální grafikou.

Samozřejmostí je i automatické zálohování dat, což zvyšuje bezpečnost a snižuje riziko pro naše klienty. Naše společnost dodržuje právní předpisy spojené také s provozem firmy, zejména legislativu spojenou s autorskými právy. Jsme oprávněnými uživateli výhradně legálního software, tudíž zákazník díky pravidelné a legální aktualizaci má záruku bezproblémové spolupráce a kvality nabízených služeb.

Pro přípravné práce a zaměřování objektů vlastníme moderní geodetické přístroje, které zaručují rychlé a kvalitní provedení zaměření objektů a zhotovení dokumentace.

Při vykonávání pracovní činnosti zejména při pohybu v prostorech mimo kancelář dbáme na bezpečnost našich pracovníků, kterým poskytujeme pro výkon pracovní činnosti potřebné ochranné prostředky a pravidelně je proškolujeme z hlediska bezpečnosti práce.

Zpět na stránku: O nás