Výzkum, vývoj
a spolupráce

Jsme otevřeni novým poznatkům, sledujeme trendy a jdeme s dobou.

Do naší činnosti se snažíme zahrnout nové poznatky a moderní trendy nejen z oblasti architektury a stavebnictví, ale také z příbuzných či zcela vzdálených oborů. Zaměřujeme se zejména na navrhování ekologicky šetrných staveb a posuzování ekonomické výhodnosti navrženého řešení. Nalezení optimálního řešení staveb v poměru „výkon/cena“ je výzvou, kterou jsme jako pomyslnou rukavici zvedli a jen tak se jí nevzdáme.

Z hlediska provozu využíváme moderní trendy řízení společnosti a vedení lidí, zavádění efektivního provozu firmy a omezování zbytných nákladů a procesů ve společnosti. Klademe důraz na kvalitní pracovní zázemí a odbornost pracovníků.

Nebráníme se obchodní či jiné spolupráci se subjekty obdobného či odlišného zaměření, kteří nabízí zajímavé nápady či řešení, které mohou zlepšit nabízené služby či provoz naší společnosti nebo mohou rozšířit portfolio námi nabízených služeb či obchodních zájmů. Proto nás neváhejte kontaktovat, vždy si na Vás najdeme potřebný čas, žádná nabídka není pro nás nezajímavá.

Zpět na stránku: O nás